Şahan Gökbakar'dan MHP'ye olay yanıt: Kimin seviyesi Recep İvedik acaba

Şahan Gökbakar'dan MHP'ye olay yanıt.


 

Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP'nin Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gökbakar'ı hedef aldı.

Yönter, şu ifadeleri kullandı:

"Seviyen aynen Recep İvedik...Ligin Ceren ile Celal’deki rolünle birleşik!

Sen kendine yardım iste Şahan, boş kafanın almadığı işlere karışma, çünkü düşmüşsün düşeceğin kadar...Ancak Türk devleti güçlüdür bunu da traji komik aklından çıkarma...Güldürmeden önce utanmayı dene!"

ŞAHAN'DAN YANIT 

Instagram hesabından yaptığı canlı yayında MHP'li Yönter'e yanıt veren Gökbakar, "Ben utanılacak birşey yaptığımı düşünmüyorum. 

Siz milletvekilisiniz diye bu tarz hakaret eden cümlelerle bana konuşamazsınız. Bunu bir netleştirelim. 

Siz siyasiler Meclis'te hepinizin dokunulmazlığı olduğu için birbirinize sayar söversiniz. Sonra kantinde oturur çay çorba içersiniz. O sizin dünyanız, biz o dünyaya dahil değiliz.

KİMİN SEVİYESİ RECEP İVEDİK ACABA

Bir kere benim adım Recep İvedik değil. Benim adım Şahan Gökbakar. Recep İvedik karakteri benim kaleme aldığım hayali bir karakter. Yaşamıyor, hayatta değil. Benzerleri vardır ama o yok. Ben yaşıyorum İzzet Bey Amcacığım. Anam babam benimle böyle konuşmuyor hayırdır inşallah!".'Seviyen Recep İvedik'miş. Kimin seviyesi Recep İvedik acaba? Seviyeden bahsedilen tweet böyle olur mu? Tweet baştan kendini imha ediyor zaten. İzzet Bey Amcacığım kafam boş filan değil, baya işlere de yatar. Oyunculuğu moyunculuğu bırakır başka işlerle de uğraşırım." 

İŞTE O SÖZLER: 

Odatv.com 


35,335 Bu habere tepkiniz:
 

İLGİLİ HABERLER