Zarrab sonrası manidar paylaşım

Şarkıcı Ebru Gündeş'in 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açmıştı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi'nde 22 Nisan'da görülen dava 7 Mayıs'ta sonuçlanmıştı...

Zarrab sonrası manidar paylaşım

 

Şarkıcı Ebru Gündeş'in 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açmıştı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi'nde 22 Nisan'da görülen dava 7 Mayıs'ta sonuçlanmıştı. Geçtiğimiz ay Reza Zarrab ile boşanmasıyla gündeme gelen şarkıcı Ebru Gündeş, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Özdemir Asaf'ın bir sözünü alıntılayan Gündeş, Instagram hesabından fotoğrafını Özdemir Asaf'ın "Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye" sözleriyle paylaştı.

NE OLMUŞTU

Ebru Gündeş, geçen ay Bodrum Aile Mahkemesi’ne başvurarak 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle boşanma davası açmış, ünlü şarkıcının dava dosyasına giren ihanet iddiaları magazin dünyasında büyük ses getirmişti.

Gündeş dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu hatta o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını belirtmişti. Gündeş'in "Tanıyorum" dediği kadının Hadise olduğu iddia edilmişti.

Çekişmeli olarak başlayan dava, iddiaya göre ihanet haberleri nedeniyle Reza Zarrab’ın anlaşmalı boşanmayı kabul etmesiyle ilk celsede sonuçlandı. İstanbul’da görülen duruşmada mahkeme, çiftin boşanmalarına karar verdi.

10 yaşındaki Alara’nın velayetini annesine veren mahkeme, Zarrab’ın kızıyla belirli aralıklarla görüşmesine hükmetti. İddiaya göre Ebru Gündeş, bu kararın ardından Alara’yı ABD’nin New York kentinde yaşayan Zarrab’ın yanına götürdü.

Gündeş, boşanma dilekçesinde, New York’a yaptığı son ziyarette kızını Zarrab’ın evine bırakıp bir otelde konakladığını belirtmişti.

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab, 11 Şubat 2010’da evlendi. Nikah, çiftin Kemer Country’deki evlerinde, aile arasında kıyıldı. Zarrab evin tüm duvarlarında “Seni seviyorum, benimle evlenir misin” yazmıştı.

Ünlü şarkıcı, 2011 yılında kızı Alara'yı dünyaya getirdi.

Odatv.com


10,723 Bu habere tepkiniz:
 

İLGİLİ HABERLER